Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAK SI VYDĚLAT PŘES INTERNET PENÍZE, VŠE JE ZDARMA

dnes 15:33| saliman

Nejdříve si musíš vytvořit účet na paypal, na který ti budou chodit vydělané dolary z AdBuxu
https://www.paypal.com/cz/cgi-bin/webscr?cmd=_registration-run

Zadáš možnost personal account a vybereš svoji zemi. Dále klikni na continue. Tam vypiš nějaké informace o sobě. Dole na stránce klikni na Yes ,čímž potrvdíš, že údaje tebou uvedené jsou správné a že souhlasíš s podmínkami Paypal.
Dál klikni na sign up

Add Bank Card - zde bys měl vyplnit číslo své kreditky - nic takového nedělej a klikni na cancel, tím ukončíš registraci. Během chvíle ti na zadanou adresu přijde potvrzovací email o registraci a ten potvrdíš.

Dále se zaregistruj na stránce AdBuxu:

http://adbux.org/?r=jakubmillo

V dolní části klikni na JOIN NOW! It's Free !

Na této stránce opět vyplníš potřebné údaje, pozor v políčku PayPal E-mail Address For Payments: zadej ten samý email, který si zadal před tím na paypal. Dole klikni na register opět ti přijde potvrzovací email.

A teď se konečně dostáváme k tomu jak se vydělávaj dolary :)

Na webu adbux vidíš v horní části stránky "SURFADS" nebo "BROWSEADS". Tady najdeš linky na reklamy. Vyber si třeba ten první. Objeví se ti nová stránka. V její horní části uvidíš odpočítávadlo na 30 sekund. Okno s reklamou nemusíš mít "aktivované". Klidně mezi tím můžeš dělat jiné práce. Po té co čas uběhne se objeví ikonka "DONE" a vzápětí zelený dolar. Ty okno zavřeš a klikneš na další reklamu.

Postup opakuj se všemi reklamami, za každou dostaneš 0,01 dolaru. Je to málo ale každý den klikneš na 10 odkazů a už to je v podstatě zadarmo 10 centů a týdně máš třeba něco přes dolar. V záložce "MEMBESR" můžeš kontrolovat jak jsi na tom finančně. Když budeš mít minimálně 10 dolarů tak si je necháš převést na tvůj paypal účet a z něj si je můžeš potom vybrat. Vzhledem k tomu že ti na to stačí třeba jen 5 minut denně tak to není špatné.